פודטק2020-06-02T10:29:33+00:00

על תעשיית הפוד-טק

לאוכלוסיית כדור הארץ לקח כ-200,000 שנה להגיע לאוכלוסיה של מיליארד בני אדם, בעוד שהמעבר מ-7 מיליארד ל-8 מיליארד בני אדם התרחש בתקופה של 12 שנה בלבד. נתון זה ממחיש יותר מהכל את האתגר הגדול להזין את אוכלוסיית בני האדם על כדור הארץ במזון בטוח, איכותי, זמין ובריא, זאת לאור מגמת צמצום שטחי החקלאות והתייקרות התשומות מחד והפגיעה באיכות הסביבה מאידך. פיתוח ויישום טכנולוגייה מפותחת בתחום המזון, מסייע לייצר מזון בצורה יעילה יותר עבור אוכלוסיית העולם הצומחת, תוך הקטנת עלויות הייצור.

תעשיית הפוד-טק הנה תעשייה שהפכה מתעשיית ייצור מזון “מסורתית”, לכזו המושתת על טכנולוגיה מתקדמת תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים (בעקר ממקור צמחי), כאשר האימפקט על הסביבה הנו נמוך והפגיעה באוכלוסיית בע”ח הנה מינימלית. יותר ויותר אנשים ברחבי העולם המערבי, מוכנים לשלם יותר בעבור אוכל טוב ובריא יותר, כמו גם כזה אשר יותר תוך שמירה על סטנדרטים טכנולוגיים גבוהים וללא פגיעה בחיות משק.
ככל שתעשיית המזון תאמץ לחיקה טכנולוגיה, מכונות, תוכנה ותפעל בהתאם לסטנדרטים של תנאי ייצור נאותים, כך היא תהפוך ליעילה, רווחית ואיכותית יותר ותשמר את יכולת התחרות של החברה אל מול תעשיית המזון המסורתית ותזכה באמון גבוה של הצרכנים.
לדוגמא, בשנים האחרונות אנו עדים לעליה מטאורית בתעשיית תחליפי הבשר, בעקר בארה”ב. חברות רבות עוסקות בפיתוח של מוצרי בשר אשר מיוצרים במעבדה שלהם טעם ומרקם דומים לבשר שמקורו מבע”ח ומאידך, בעלי ערך תזונתי משופר.

שירותי היעוץ שלנו בתחום הפוד-טק

פודטק - Bio Chem
פודטק - Bio Chem
פודטק - Bio Chem
פודטק - Bio Chem
פודטק - Bio Chem
פודטק - Bio Chem

מה אומרים הלקוחות שלנו?

פודטק - Bio Chem

“נהניתי לעבוד עם ערן יונה ו-Bio-Chem. הם ביצעו עבודה מקצועית מצוינת, תוך עמידה בתוכניות הניסויים שהוגדרו בתחילת הפרויקטים השונים, הגישו את תוצרי הפרויקטים בזמן, במס’ רב של פרויקטי הנדסת תהליכי יצור וולידציות”

דר שמעון אמסלם, Chief Scientific Officer at Space Pharma SA
פודטק - Bio Chem

“לערן יונה ו-Bio-Chem שנות ניסיון רבות בתעשיית הפארמה, החל משלבי התכנון, בניית מתקני יצור, ולידציה וייצור לפי סטנדרט ה- GMP. בכל עבודתנו מול Bio-Chem, המטרות הושגו והייתי מאוד מרוצה מההמלצות והעצות המעשיות. ערן סייע לחברות שאותן ניהלתי להתגבר על אתגרי הייצור והרגולציה”

דר אדריאן הראל, CEO at Medicortex Finland Oy
פודטק - Bio Chem

“שמחתי לעבוד עם ערן וצוות Bio-Chem. הם אמינים ומאוד מקצועיים בתחומי הפארמה והמדיקל. הם מספקים את כל שרותי הולידציה תחת קורת גג אחת, דבר אשר מפשט את ההתמודדות עם התהליך הרגולטורי. עם שנות הניסיון הרבות של ערן, התרשמתי כי יש לו את היכולת לייעץ כמעט בכל נושא בתחומי הביוטק, הפרמצבטיקה והמכשור הרפואי”

סטיבן שטנשטיין, QA/RA at AB Dental

“מפעל פניציה מפעלי זכוכית ירוחם עובד מול חברת Bio Chem בנושא של שיפור תהליכי איכות המוצרים המסופקים ללקוחות החברה. במסגרת העבודה חברת Bio Chem ערכה מחקר מקיף על תהליכי היצור והאחסון לאורך שרשרת האספקה במפעל. אני ממליץ בחום על חברת Bio Chem בדגש על רמות השרות, האמינות והמקצועיות בעבודתם.”

דוד אנוליק, מנהל הבטחת איכות, פניציה

מאמרים בתחום הפוד-טק לשימושך

חשיבות ה- Data integrity בחברות תרופות

חשיבות ה- Data integrity בחברות תרופות אמינות ושלמות הנתונים, או במונח הלועזי Data integrity מאפשרת הן לחברה והן לגופי Read More >>>

Title