תוספי התזונה והקוסמטיקה2020-08-11T13:09:11+00:00

על תעשיית תוספי התזונה והקוסמטיקה

בשנים האחרונות אנו עדים למגמה המאופיינת בכך שיותר ויותר אנשים מנסים לשמור על מצב בריאותי טוב, ואף להראות צעירים לגילם, במיוחד לאור מגמת התבגרות האוכלוסיה והעלייה בתוחלת ורמת החיים.יותר ויותר אנשים מחפשים ריפוי, הקלה ומניעה הן במוצרים אותם הם רוכשים והן בבחירה לחיות אורח חיים פעיל ובריא. כמובן שלסל מוצרים זה, יש לצרף את מוצרי הקוסמטיקה והתמרוקים אשר מאפשרים לצרכנים להראות טוב יותר ולשמר את המראה החיצוני שלהם בשלבי ההתבגרות לאורך השנים.

בעשור האחרון נרשמה עלייה חדה במכירות של ויטמינים, מינרלים, תוספי תזונה, קוסמטיקה וצמחי מרפא וחברות חדשות רבות נכנסו לתעשייה, בעקר בעקבות חסמי הכניסה הנמוכים ביחס לאלו הנהוגים בתעשיית התרופות והיכולת למכור מוצרים במחירים גבוהים וללא צורך בהוכחה קלינית.
המגמה של מעבר מריפוי מחלות למניעה או טיפול מונע, תמך בצמיחה של תעשיית תוספי התזונה. הרצון להראות ולהרגיש "צעיר לנצח" תמך בקצבי צמיחה גבוהים של תחום הקוסמטיקה הרפואית ותחום האסטטיקה הרפואית. בנוסף, הטרנד של שימוש במוצרים טבעיים ולעיצים העדפתם על פני מוצרים תרופתיים סינתתיים, גם הוא, מקדם את תעשיית תוספי התזונה בעשור האחרון.
בעבר, חולים היו מקבלים את התשובות והטיפול הראשוני אך ורק מרופאים. הימים הללו חלפו. הצרכנים מסתמכים יותר ויותר על מאגרי מידע ועל רשת האינטרנט לאבחון עצמי ולזיהוי צרכים בריאותיים ממוקדים. מגמה זו היטיבה עם יצרני הויטמינים, התמרוקים ותוספי התזונה ואפשרה לצרכנים להיות יותר פרו-אקטיביים בנושא, תוך כדי מציאת פתרונות מותאמים אישית.
חשוב לציין כי תחומי תוספי התזונה והתמרוקים אינם מאופיינים במוצרים אשר יעילותם הקלינית הוכחה וכמו כן זוהי תעשייה המאופיינת ברמת רגולציה שאינה גבוהה, וישנו חשש אמיתי להמצאותם של מוצרים לא בטוחים או יעילים בשווקים.

שירותי היעוץ שלנו בתחומי תוספי התזונה והקוסמטיקה

מה אומרים הלקוחות שלנו?

"ערן יונה וצוות Bio-Chem סיפקו יעוץ ממוקד לחברת Sigma Aldrich בנושאי GMP וולידציה לקראת בדיקה של ה- FDA. החברה הייתה מקצועית ושירותית לאורך כל הדרך והתיעוד שסופק היה מפורט ומדויק, מה שאיפשר לנו להשלים את הפרויקט בזמן ובהצלחה."

ענבר קפרי בר-אל, Sigma Aldrich

"חברת Bio-Chem מייעצת לחברתנו מזה מספר שנים בנושאי GMP, ביקורת איכות, QC וולידציה. הפרויקטים אותם ביצעו צוות חברת Bio-Chem תמכו בפעילות השוטפת ,תוך עמידה ביעדים רגולטוריים וגם ליוו אותנו להסמכת המפעל לייצור וייצוא מוצרי קוסמטיקה לשוק ב- US . בעבודתה הוכיחה Bio-Chem רמה מקצועית גבוהה, אמינות ועמידה בלוחות זמנים מאתגרים”

אליס כהן, מנהלת ביקורות איכות

מאמרים בתחומי תוספי התזונה והקוסמטיקה לשימושך

ערבול נוזלים בתעשיות הפרמצבטיקה, הביוטכנולוגיה, הקוסמטיקה והמזון

מערבלים המיועדים לתעשיות הפארמה, הביוטק והקוסמטיקה, מתוכננים בהתאם לעקרונות ה-GMP (תנאי יצור נאותים) ו-Sanitary design על מנת לעמוד בדרישות [...]

ניהול ניתוח והערכת סיכונים לאמ"ר ותרופות ISO 13485 14971

בתחום הרפואי, העוסק בפיתוח וייצור אמ”ר ותרופות (כגון מכשור רפואי, מוצרים רפואיים, תרופה, שילוב של אמ"ר ותרופה, תוכנות ואפליקציות [...]

לעוד מאמרים שכתבנו עבורך

מזמינים אותך ליצור קשר

    צור קשר