ביוכם - Bio-Chem לוגו

אודות ביו-כם

נגן וידאו אודות ביו כם כנס

קצת עלינו

Bio-Chem Ltd (ביו-כם בע”מ) הוקמה בשנת 2007. החברה הינה חברת בוטיק המציעה לך ייעוץ בסטנדרט גבוה, תוך גמישות מרבית ויצירת ערך ממשי ומדיד המספקת ייעוץ בתכנון, פיתוח, איכות, רגולציה וקורסים מקצועיים, לחברות מתחומי הביו-מד.

החברה הוקמה ע”י ערן יונה מתוך תשוקה לתחום הרפואה, המדיקל והמדעים אשר החלו עוד בלימודי התיכון במגמה הביולוגית, תוך עבודה והישגים רבים בתחומי המחקר והפיתוח, הייצור והניהול, והבנה כי עמידה בסטנדרטים גבוהים ופריצת חסמים רגולטוריים הנם כרטיס הכניסה של חברות ביו-מד לשוווקים הבינלאומיים.

בהסתמך על ניסיון רב השנים והמוניטין שנצבר בישראל והן בעולם , אנו מקפידים על יעוץ ברמות הגבוהות ביותר, תוך הבחנה בין עקר לתפל, כאשר אתה הלקוח מקבל אחריות על השגת התוצאה בשורה התחתונה.

אנו מתחייבים לעשות כל מאמץ על מנת לעמוד בציפיות הגבוהות שלך להשיג את כל האתגרים ואבני הדרך הטכנולוגים, ההנדסיים והרגולטורים, תוך הקפדה על שיתוף פעולה, שירות מקצועי, יחס אישי, גמישות, עמידה בלוחות הזמנים והדרכה.

צוות עובדי ויועצי החברה, בעל ניסיון רחב ומגוון במחקר, יצור, רגולציה, איכות ותנאי ייצור נאותים.

הצוות מקצועי וממוקד מטרה, בעל יכולות טכניות והנדסיות גבוהות אשר נצברו בשטח במאות פרויקטים שונים אותם הובלנו לאורך השנים.

אנו מתחייבים עבורך ליצור ערך אמיתי אשר יעבוד בשבילך בהצלחה כבר בפעם הראשונה ויעמוד במבחן הזמן מול ביקורות, מבדקים ואתגרים עסקיים שונים.

פורטפוליו החברה מכיל למעלה מ-1,000 לקוחות ממדינות שונות, 92% לקוחות חוזרים ופרויקטים מוצלחים רבים המעידים על שביעות רצון גבוהה בקרב לקוחותינו.

במטרה לספק לך הלקוח את השורה התחתונה, אנו עובדים לפי מתודולוגיית ניהול פרויקט סדורה, מבצעים עבורכם תהליך זיהוי וניתוח סיכונים וסקר פערים על מנת למקסם את סיכויי ההצלחה שלכם. בכל פרויקט, אנו מגדירים פרמטרים מדידים על מנת לאפשר ניטור ומעכב אפקטיבי אחר שלביו השונים של הפרויקט.

צוות Bio-Chem יספק בשבילך יעוץ ותמיכה עוד בשלבים המוקדמים של פיתוח המוצר, וגיוס משקיעים, הניסויים, הקמת המעבדות ומתקני הייצור, הטכנולוגיה ופריצת החסמים הרגולטוריים לשווקים החדשים של המוצרים שלך. אנו מאמינים בהעברה ושיתוף הידע עם צוות העובדים שלכם. בתום כל פרויקט, נבצע הדרכה מקצועית לצוותי העבודה במטרה למקסם את התמורה, ולהעביר אליכם את הידע והיכולת לעצמאות מירבית.

אנו בחברת Bio-Chem רואים את כיוון התפתחויות תחומי הבריאות, התרופות והמדיקל ומודעים היטב לכלל השינויים, התמורות והחידושים אשר יהיו חלק בלתי נפרד מעולם הרפואה של העתיד. כמו שאר התחומים, גם תחום הביו-מד חווה תמורות רבות, וחשוב לדעת לקרוא את המפה בצורה נבונה, על מנת להיות חלק מהעתיד המלהיב והמבטיח של תעשייה זו במטרה לייצר ערך עתידי בהתאם.

% 0
הצלחה בביקורות רגולטוריות בינלאומיות
% 0
אישור מתקנים ומעבדות ברשויות הבריאות
% 0
השקה והטמעת טכנולוגיות חדשניות
% 0
הצלחה ברישום והגשת מוצרים חדשניים
% 0
לקוחות מרוצים וחוזרים
% 0
הצלחה בשיפור מוצרים, תהליכים ואיכות
לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות לחצו כאן או חייגו:
להשארת מייל השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם תוך יום עסקים

בשביל מה אנחנו קמים בבוקר?

הייעוד שלנו הוא ללוות, לייעץ ולסייע לחברות ביו-מד, תוספים ובריאות דיגיטלית, צעירות וותיקות להשיג את אתגרי הפיתוח, התכנון, התפעול והטכנולוגיה, תוך ניהול הסיכונים, איכות, GxP ורגולציה.

אנו אוהבים ומוצאים עניין רב בתחומי הפארמה והמדיקל. אנחנו יודעים כי העבודה הטובה שאנו עושים עבורך, היא הדרך הקצרה ביותר להצלחה שתבטיח את צמיחת הרעיונות וההזדמנויות שלך, לתוצאות והישגים ממשיים, שיקנו לכם יתרון עסקי, לצד שמירה על בטיחותם ובריאותם של החולים והקלה על בני משפחותיהם.

אנו מחויבים לתוצאות ויצירת ערך. נעשה את מירב המאמצים ונעניק את הידע המקצועי הרב שצברנו, כדי להבטיח את ההישגים וההצלחות שלך, תוך הקפדה על אפקטיביות, יושרה, מקצועיות, מצוינות ואיכות.

אנו מאמינים בשיתוף הידע אתכם כדי שתתקדמו לעבר השגת התוצאות בעתיד. בתום הפרויקט, נבצע הדרכה מקצועית לצוותי העבודה שלכם במטרה למקסם את התמורה, להעביר אליכם ידע ועצמאות מרביים.

אנו מאמינים במחוייבות לטווח ארוך ונסייע לך הלקוח בכל אתגר וצורך אשר יעלו גם העתיד.

מחקר
ופיתוח

תכנון
והנדסה

ייצור
ואריזה

איכות ולידציה
וGXP

רגולציה
ורישום

תוכנה
ומערכות

חלק מהצוות שלנו

ערן יונה
CEO, מומחה GXP וטכנולוגיות יצור
אביטל ל.
רפרנטית ולידציה ו-QA
נדיה בראל
מנהלת פיתוח עסקי ושיווק
בר ב.
Business Development
רונית ש.
יועצת רגולטורית
לאוניד ט.
Process & Validation Engineer