אסטרטגיה רגולטורית, קלסיפיקציה / מיון חסיון, מגמות ואתגרים בתחום הבריאות דיגיטלית2020-08-11T13:36:00+00:00

אסטרטגיה רגולטורית, קלסיפיקציה, מיון, מגמות ואתגרים בתחום הבריאות דיגיטלית

מידע כללי:

תאריך: 2020

אופן הלימוד: פרונטלי+חיבור מרחוק

שעות הקורס: 9:00-17:00

מיקום: פארק המדע, רחובות

שם המרצה: ערן יונה

הערות:

 • בסמוך לתחנת הרכב
 • תחניון קרוב
 • ארוחות בוקר וצהריים

לתוכנה רפואית, אפליקציה סלולרית, רפואה טלפונית/דיגיטלית, מכשור לביש, או כל מכשיר בריאות דיגיטלית אחר המשמש לחישה, ניטור, בדיקה, ניתוח נתונים, הסקת מסקנות או תמיכה בהחלטות צוות רפואי, עשויה להיות השפעה על מצבו הבריאותי של המשתמש, ועל כן נחשב ברמה הרגולטורית כמכשור רפואי ולפיכך מצריך עמידה בדרישות רגולציה מחמירות.

מוצרי הבריאות הדיגיטלית השונים נחלקים לקטגוריות,זאת בהתאם לרמות הסיכון אותם הם מייצגים ומכאן גם נקבעות הדרישות הרגולטוריות בנושא. על מנת לקבל את אישור רשויות הבריאות יש לבחור את הקטגוריה המתאימה ביותר, לפיה יסווג המוצר כמו גם את מסלול הרישום שלו.

תהליך רישום אמ"ר/מוצר בריאות דיגיטלית מצריך משאבים של זמן, כסף וידע. על כן מודעות והענות לדרישות הרגולטוריות מבעוד מועד, תוך הבנה של הסייגים והמגבלות והכנה של המסמכים הרלוונטיים מבעוד מועד, עשויים לחסוך לחברה זמן יקר, ועליות מיותרות.

תוכן הקורס:

 • הכרות עם תחום הבריאות הדיגיטלית
 • הכרות עם מוצרי בריאות דיגיטלית מתחומים שונים
 • מהן השאלות הרלוונטיות שיש לשאול לפני שמחליטים להמשיך בתהליך הפיתוח?
 • מהם העקרונות לקביעת רמת הסיכון של המוצר?
 • אילו שאלות צריך לשאול על מנת לבחור את המסלול הרגולטורי המתאים ביותר?
 • הבנת דרישות הרגולציה הבסיסיות של כל אחד מהמסלולים
 • מהי מערכת QMS?
 • הבנת עקרונות בסיסיים של ה HIPAA וה GDPR לחסיון מידע של מטופלים
 • מגמות ואתגרים בתחום הבריאות הדיגיטלית העתידי

  לפרטים נוספים

  For further details

  לחץ כאן לקורסים נוספים

  שירותי הייעוץ שלנו

  מחקר ופיתוח

  ייעוץ במגוון תחומים כולל תכנון, מעבדות מחקר וחדרים נקיים, טכנולוגיות פיתוח, מצגות עסקיות למשקיעים, אסטרטגיה רגולטורית, ניתוח שוק, פרוטוקולי ניסויים קליניים, GLP, GCP, ISO 17025, כיול, CMC, הדרכות מקצועיות.

  קרא עוד

  תכנון והנדסה

  תכנון מפעלים, חדרים נקיים ומעבדות, תיעוד הנדסי, הסמכה, בחירת טכנולוגיה, הנדסת תהליכים וולידציה תוך שילוב של ידע תאורתי, ניסיון פרקטי והבנה מעמיקה של הרגולציה והעקרונות הייחודיים המאפיינים את תעשיית הביומד ובהתאם לעקרונות ה- GxP.

  קרא עוד

  ייצור ואריזה

  מייעצים בתכנון מתקני ייצור, פיתוח והנדסת תהליכי ייצור, בחירת הטכנולוגיה המתאימה ביותר, גמלון תהליכים, העברת טכנולוגיה, GMP, שיפור תהליכים, אופטימיזציה ושיפור ניצולת, הדרכות עובדים וולידציה לציוד, מערכות, תהליכי ייצור וניקיון.

  קרא עוד

  GXP, איכות וולידציה

  מייעצים, מקימים, מלווים ומשדרגים מערכות לניהול איכות מסוגים שונים, מבצעים הדרכות וקורסים GMP, הטמעת עקרונות ה- GxP בחברה, ISO 13485, הבטחת איכות והכנה לביקורות רגולטוריות גלובליות תוך ביצוע ניתוח והערכת סיכונים וולידציה לציוד, מערכות, תוכנה, שיטות בדיקה, תהליכי ייצור וניקיון ועד לעמידה בהצלחה בביקורת.

  קרא עוד

  רגולציה ורישום

  יעוץ רגולטורי ורישום תרופות, אמ"ר, CE Mark, תוספי תזונה וקוסמטיקה בישראל ובעולם, תוך בניית אסטרטגיה רגולטורית חכמה, סיוע בהכנת המסמכים והדרישות באופן מקצועי, בזמן קצר, התוויית המוצר, חיי מדף וגרפיקה, אישורי יבוא ופגישות עם הגופים הרגולטוריים ועד לקבלת אישור.

  קרא עוד

  תוכנה ומערכות

  יעוץ בתחומי הבריאות הדיגיטלית, פיתוח תוכנות ואפליקציות רפואיות בהתאם לדרישות ה- 21CFR part 11/Annex 11/HIPAA/GDPR, ISO 13485/27001/27799, CE marking, Risk Assessment, וריפיקציה וולידציה לתוכנה ומערכות בקרה ועד לקבלת אישור שיווק.

  קרא עוד

  הצטרפו לרשימת התפוצה

   כותרת